![Парфумована вода Magnetista [Магнетиста]. Міні-спрей Oriflame, 8 мл](https://images.prom.ua/6398344080_parfumovana-voda-magnetista.jpg)
Парфумована вода Magnetista [Магнетиста]. Міні-спрей Oriflame, 8 мл
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40851
- +380 (96) 700-70-86
- Тип аромату: східний, квітковий
- Основні ноти: чорна смородина, пасифлора, сандал
- Зручно у подорожі – такий об’єм підходить для ручної поклажі
Науково доведено: Magnetista посилює твою привабливість*. У чому секрет? Центральний інгредієнт аромату – розкішна і незвичайна квітка пасифлора – містить флавоноїд хризин, що стимулює почуття s підвищує кількість тестостерону у чоловіків. Під час тестування вимірювалися мозкова активність, рухи очей s рівень емоцій. Дослідження показали яскраво виражену позитивну реакцію аромат.
*За результатами клінічних тестів за участs 33 чоловіків-добровольців. Дослідження проводились у Лабораторії Spincontrol (Франція).
Тип аромату: східний, квітковий.
Верхні ноти: неролі, рожевий перець, чорна смородина.
Ноти серця: квітка пасифлори, жасмин, квітка персика.
Базові ноти: мускус, сандал, ноти ванілі.
Аромат придуманий двома зірковими парфумерами – Емілі Копперманн та Альєнор Массне. Емілі створювала композиції для Balmain, Givenchy, Roberto Cavalli, Trussardi та Versace, а у 2015 році стала «Парфумером року» за версією французького журналу Cosmétique Mag та Італійської парфумерної академії. Альєнор створила більше ста ароматів для Brocard, Tonino Lamborghini, Tous, Armand Basi, Chloé, Chopard та інших брендів.
Основні | |
---|---|
Виробник | Oriflame Cosmetics |
Вид парфумерної продукції | Мініатюра |
Тип аромату | Квітково-східні |
Об`єм | 8 мл |
Країна виробник | Польща |
Оригінальність | оригінал |
- Ціна: 230 ₴